HAKKIMIZDA


1989 yılında faaliyetlerine başlayan şirket, birçok konut, sanayi ve endüstriyel yapı inşaatlarını başarı ile yürüterek sektöründe önemli projelere imza atmıştır.

Modern mimarinin gereksinimlerini yüksek teknolojili ürünler ve işlemler ile çevreye duyarlı, yeşil ve yenilikçi yaklaşımlarla deneyimli kadrosu ile çözümler üretmektedir.

Şirket olarak Müşteri Memnuniyetinin ve Güveninin Merkezimiz de olduğu Kalite ve Verimliliği esas alan bir yönetim biçimi izlerken, bu hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmak için Şirket içi yapılanmaları ve kurumsallaşma süreçlerini de aksatmadan yürütmekteyiz.

Misyonumuz
Demir İnşaat olarak misyonumuz; bulunduğu alana ve yaşama değer katan yüksek kalitedeki projeleri, doğal dokuyu koruyarak hayata geçirmektir.

Kalite Politikamız
Kalite Politikamız, Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak mükemmele ulaşmaktır.

Politikamızın dayandığı Temel İlkeler:
Mükemmeli amaçlamak Değer katmak için verimli bir şekilde çalışmak Sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek Tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek Taşeronlarımızla her fırsatta, sürekli gelişime yönelik olarak, karşılıklı kazanç yaklaşımı içinde işbirliği yapmak Kalite Hedeflerimiz, Müşteri şikâyetlerini gidermek, yeniden çalışma ve onarım işlerini en aza indirmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.
Copyright © 2019 | demirins.com